هدهد به دو دلیل مورد توجه است: داستان سلیمان نبی(ع) و داستان منطق الطیر عطار

تعطیلی گازی


بسم الله


امروز به مناسبت حضور وزرا و روسای جمهور چندین کشور مهم من جمله روسیه، دانشگاه مان تعطیل بود. نه اینکه بخواهم بگویم بد شده ها. نه! فقط ای کاش فردا تعطیل می شد، آخر ما امروز کلاس نداشتیم و خلاصه اینکه سرمان بی کلاه ماند. بگذریم. هرچند امروز تعطیل بودیم و تقریبا بخش اعظمی از فعالیت کشور هم به خاطر این اتفاق تعطیل بود اما بنده به تنهایی این موضوع را به فال نیک می گیرم. این تعطیلی حداقل دستاوردش این بود که ما توانستیم آلودگی ها را دور زده و پیش از آنکه آن ها بتوانند تهران را به تعطیلی بکشانند خودمان دستی دستی تعطیلش کردیم. تازه در این روز تقریبا تعطیل، هم برخی ها کار کردند و این موضوع از این جهت هم دستاور مهمی به حساب می آید.
بنابراین بنده پیشنهاداتی برای دور ماندن افکار عمومی از آلودگی دارم که بدین وسیله اعلام می دارم:
- همان طور که فوتبال مقدماتی جام جهانی را کشورهای افغانستان و عراق در ایران برگزار کردند، دیدارهای رسمی سیاسی شان را هم می توانیم در ایران انجام بدهیم و در این روز برای افزایش امنیت مقامات، نیمی از تهران را تعطیل کنیم. برای رعایت عدالت، هم می توانیم به صورت گردشی تهران را تعطیل کنیم که ساکنان نقاط مختلف تهران از این اتفاق ناراحت نشوند.
- دیدارهای رسمی مقامات کشورهای اروپایی و باقی کشورها را در آذرماه فقط برنامه ریزی کنیم. به این ترتیب این ماه را می توانیم به تهرانی ها استراحت داده و جلوی آلودگی آن را بگیریم.
- با توجه به اینکه فرانسه هم امن نیست می توانیم بازی های پاری سن ژرمن را در ایران میزبانی کنیم. فقط هم این تیم را. چون باقی تیم ها بازیکن مطرح چندانی ندارند و مسابقاتشان جذابیت کافی را ندارد.
با توجه به پیشنهادات کارشناسانه ی بنده، مشاهده می شود که سازمان محیط زیست به تنهایی قادر به کنترل آلودگی نیست و برای کنترل آلودگی نیازمند همکاری های گسترده با وزرای خارجه و ورزش و جوانان است.
امید است این همکاریهای سازنده ایجاد شود و با امضای تفاهم نامه هایی مساله ی آلودگی هم مانند همه ی مشکلات دیگرمان حل شود.

هدهد
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
طراح قالب : عرفان قدرت گرفته از بلاگ بیان